UAB „Docinta“ - mylimiausia įmonė!

 

Š. m. lapkričio 29 dieną dalyvavome projekto Aš myliu savo įmonę 2017 apdovanojimų vakare, kuris vyko Vilniuje, „Technopolis Ozaskonferencijų salėje. Visi atvykę dalyviai buvo pasitinkami su kava. Renginys prasidėjo ir pirmasis sveikinimo žodį tarė Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus. Po to, vakaro vedėja pristatė vakaro svečius, ir kiekvienas turėjo neeilinę progą pasiklausyti didžiausių įmonių vadovų, kurie dalinosi savo patirtimi kaip suburti stipriausius kolektyvus bei išlaikyti komandinę dvasią. Savo įmonės patirtį pasakojo Andrius Baranauskas, Tele2 komunikacijos vadovas Baltijos šalims, apie grįžtamojo ryšio kultūrą kalbėjo Agnė Klasavičienė, „Adform“ personalo vadovė strateginiams projektams bei Agnė Novikienė, kompetencijų centro „Emblick“ vadovė, kuri pasidalino patirtimi kaip pokyčiai valdyme gali atnešti teigiamų rezultatų.

Po šių trumpų kompanijų prisistatymų vyko diskusija tema „Komandinė dvasia: prabanga ar būtinybė?“, kurioje savo mintis išsakė Valdas Sutkus, vadovų paieškos ir atrankos įmonės „Masterclass“ vadovė Laura Duksaitė – Iškauskienė, „LIDL Lietuva“ komunikacijos vadovas Valdas Lopeta, radijo laidų vedėja Rasa Jusionytė bei vakaro svečiai Andrius Baranauskas, Agnė Klasavičienė ir Agnė Novikienė.

Po šios diskusijos prasidėjo pati svarbiausia ir labiausiai visų laukiama dalyvių vakaro dalis – apdovanojimų ceremonija. Pirmąją nominaciją, mažiausiųjų įmonių XS kategorijoje paskelbė „INVEGA“ vadovas A. Skiauterė. Galime pasidžiaugti, jog ši nominacija atiteko UAB „Docinta“ įmonei. „INVEGA“ vadovas A. Skiauterė įteikdamas mums apdovanojimą džiaugėsi, kad mažos įmonės aktyviai dalyvauja įvairiose iniciatyvose ir projektuose. Didžiuojamės laimėję šį apdovanojimą, didelis ačiū visiems palaikiusiems ir balsavusiems už mus.

UAB „Docinta“ Rinkodaros specialistė Justė Daukšaitė
2017 m. gruodžio mėn.

 

 
„Docinta“ kolektyvas myli savo įmonę

 

Jau antrus metus iš eilės UAB „Docinta“ dalyvauja projekte „Aš myliu savo įmone“. Tai analogų neturintis projektas Lietuvoje, kuris jau vyksta 5 metus iš eilės. Šio projekto esmė – sustiprinti įmonių kolektyvus, sujungiant juos į vieną bendrą komandą ir kartu įrodyti, kaip jie myli savo įmonę. Kas toje įmonėje jiems yra geriausia, dėl ko dirba ir kuo džiaugiasi. Šis projektas taip pat skatina prisijungti ne tik darbuotojus, bet ir darbdavius į smagią akciją, parodyti visuomenei vidinę organizacijos kultūrą, puoselėjamas vertybes ir kuriamas įmonės tradicijas.

Aš myliu savo įmone projektas“ vyksta keliais etapais. Pirmiausiai vyksta mėnesio laiko registracija, kuriai reikia sukurti kelių minučių filmuką apie savo įmone. Tuomet po pasibaigusios registracijos, dvi savaites įmonės intensyviai renka balsus už savo sukurtus filmukus. Kiekvienoje kategorijoje 3 daugiausiai balsų surinkusios įmonės pereis į kitą etapą, kuriame lauks akyla komisijos akis. Kompetentinga komisija iš finalistų išrinks geriausius meilės prisipažinimus – po vieną kiekvienoje kategorijoje.

Docinta“ tikisi visų Jūsų palaikymo ir lauks Jūsų balsų jau nuo lapkričio 6 dienos!

(Dėkojame už Jūsų palaikymą)

 

UAB „Docinta“ Rinkodaros specialistė Justė Daukšaitė
2017 m. lapkričio mėn.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 19

Dėmesio!

SU MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA:

- gaukite informaciją apie aktualias mokesčių naujienas;

- pasinaudokite specialiais mūsų pasiūlymais;

- dalyvaukite žaidimuose ir laimėkite prizus!

Užsisakyti / atsisakyti naujienlaiškio prenumeratą


Dienos klausimas

Kaip sužinojote apie UAB „Docinta“?
 
Prisijunk prie mūsų