@-konsultacija

Jau seniai teikiame elektronines konsultacijas baigusiems mūsų mokymus (daugiau informacijos mokymų aprašymuose). Mokymų dalyviams nemokamų konsultacijų laikas yra ribotas. Pastebėjome, kad daugeliui iš Jūsų pradėjus dirbti apskaitos srityje kyla įvairių abejonių ir neaiškumų, o ir pasibaigus nemokamoms konsultacijoms kreipiatės vėl ir vėl.

Todėl siūlome tiek buvusiems mūsų mokymų dalyviams, tiek visiems, kuriems reikia pagalbos naudotis elektroninėmis konsultacijomis. Elektroninės konsultacijos yra patogus ir greitas būdas gauti atsakymą į nežinomą klausimą. Užsisakę paslaugą, išsamų Jūsų problemos komentarą gausite neatsitraukę nuo savo darbo vietos ar neišėję iš namų / darbo, taip sutaupysite laiko. Be to, paslauga galima pasinaudoti netgi esant kitame mieste ar užsienyje. Atsakymas pateikiamas nurodytais terminais po sąskaitos apmokėjimo (sąlygos žemiau esančioje sutartyje).

UAB "Docinta" teikia elektronines konsultacijas šiais klausimais:

 • Konsultuojame mokesčių įstatymų klausimais;

 • Konsultuojame mokesčių deklaracijų rengimo klausimais;

 • Padedame užpildyti mokestines deklaracijas;

 • Teikiame konsultacijas buhalterinės apskaitos tvarkymo klausimais pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius įstatymus ir norminius teisės aktus;

 • Konsultuojame darbo su apskaitos programa "Centas" klausimais.

Klientų atsiliepimai apie @-konsultacijas:

Jeigu Jums prireikė konsultacijos, užpildykite žemiau esančią formą. Atsakysime kaip įmanoma greičiau, maksimalus atsakymo terminas 2-3 dienos. Paklausimo kaina priklauso nuo klausimo sudėtingumo.

Lengvo klausimo kaina 3 Eur. Klausimas turi būti trumpas ir konkretus (ne daugiau nei 1 - 2 sakiniai), nereikalaujantis didelių laiko sąnaudų ir išsamių studijų pateikti atsakymą. Tokio klausimo pavyzdžiai:

 • Jeigu vaikui gruodžio 27 sueina 18 m., jis mokosi 12 klasėje,tai jei atestatą gauna liepos mėn. tai dar liepos mėn taikomas PNPD, o jau už rugpjūtį netaikomas?

 • Negaliu rasti kaip atsispausdinti „suvestinė pagal kontrahentus" būtų labai malonu,kad parašytumėte kaip ją rasti. Norėčiau žinoti skolininkus,bet man nepavyksta.

 • Kokia turėtų būti sąskaitų korespondencija priskaitant ataskaitinių metų nuostolį prieš uždarant pajamas ir sąnaudas?

Sudėtingo klausimo kaina 6 Eur. Klausimas yra platus ar norite išsamesnio komentaro ir jo atsakymas yra išsamus situacijos paaiškinimas, pateikiami galimi pavyzdžiai, nuorodos į teisės aktus. Tokio klausimo pavyzdžiai:

 • Noriu paklausti kaip teisingai buhalteriškai reikėtų sutvarkyti tokį dalyką, kaip gendančių prekių nurašymas. Tarkim maisto prekių parduotuvėje maisto produktai, kuriu galiojimas tuoj baigsis realiai yra išdalinami darbuotojams arba atiduodami už savikainą. O kaip tai turėtų būti apskaitoma? Atsižvelgiant į tai, kad įmonė yra daug skolinga atskaitingam asmeniui, ar galima mažinti tą skolą "maisto produktais"?

 • Vadybininkas savo automobiliu Lietuvoje vyko į komandiruotę vienai dienai ir pristatė kvitukus už kurą. Norėjau paklausti ar reikia tik  supildyti avansinę ir grąžinti jam už kurą kaip komandiruočių išlaidas ar dar turiu pildyti sunaudoto kuro nurašymo aktą? Ar reikalinga automobilio panaudos sutartis jei vyksta į komandiruotę nuosavu automobiliu?

Vienu metu galite užduoti vieną klausimą, kurį gali sudaryti 1-5 sakiniai (priklausomai nuo klausimo sudėtingumo). Klausimas turi būti aiškiai suformuluojamas, viename paklausime negalima užduoti skirtingų sričių klausimų. Neteisingų klausimų pavyzdžiai:

 • Darbo sutartyje (toliau DS) yra tokie du punktai - DS įsigalioja ir pradeda dirbti. Kuo skiriasi šie punktai? Jei DS įsigalioja 2014 m. gegužės 1 d., o darbuotojas pradeda dirbti 2014 m. gegužės 22 d. - ar tai turi įtakos reikiamų išdirbti valandų skaičiui per mėnesį? T.y. ar reikia skaičiuoti darbo valandas nuo gegužės 22 d.? jei į skirtingus departamentus ateina praktikantai: ar juos dėti prie bendro pvz., virtuvės grafiko ir bendrame tabelyje juos žymėti (atlyginimo negauna, tik mokosi)? ar reikia praktikantų tabelius saugoti kartu su kitų departamentų tabeliais? gal galima praktikantus žymėti atskirame grafike ir atskirame tabelyje?

Jeigu Jums reikalinga platesnė konsultacija ar norite, kad pagal Jūsų pateiktus duomenis parengtume deklaraciją, kreipkitės el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu 8 685 07009 ir susitarsime dėl paslaugos kainos. Priklausomai nuo deklaracijos tipo ir duomenų dydžio, deklaracijos parengimas gali kainuoti nuo 10,00-30,00 Eur.

Jeigu konsultacijos Jums reikia nuolat, siūlome Jums pasirašyti elektroninių konsultacijų sutartį.

Elektroninių konsultacijų sutarties privalumai:

 • Už konsultacijas nereikia mokėti iš anksto. Už gautas konsultacijas mokate pasibaigus einamajam mėnesiui, pagal pateiktą konsultacijų aktą ir sąskaitą faktūrą.

 • Sutaupote banko komisinius. Už konsultacijas mokate vieną kartą. Jeigu užduosite 5 klausimus, pasibaigus mėnesiui sumokėsite bendrą sumą, tai sutaupysite išlaidas dėl banko komisinių nei mokėsite 5 kartus.

 • Pasirašius sutartį, kaina derinama su kiekvienu klientu individualiai.

 • Sutartis neįpareigoja, klausti. Jeigu tą mėnesį Jums nekils klausimų, tiesiog nieko nemokėsite.

 

Norėdami pateikti užklausimą prašome užpildyti žemiau esančią formą, bei susipažinti su @-konsultacijų sutartimi:

 

 

Dėmesio!

SU MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA:

- gaukite informaciją apie aktualias mokesčių naujienas;

- pasinaudokite specialiais mūsų pasiūlymais;

- dalyvaukite žaidimuose ir laimėkite prizus!

Užsisakyti / atsisakyti naujienlaiškio prenumeratą


Dienos klausimas

Kaip sužinojote apie UAB „Docinta“?
 
Prisijunk prie mūsų