Mano darbo užmokesčio apskaita

9 €


Dėmesio! Medžiaga atnaujinta atsižvelgus į naują DK ir naujus Sodros tarifus!!

Nuo šiol tiek nuotoliniai, tiek klasėje vykstantys „Darbo užmokesčio pagrindų“ mokymai su papildoma „DARBO KODEKSO PAKEITIMŲ“ medžiaga!

Nuotoliniai „Mano darbo užmokesčio apskaitos“ mokymai skirti visiems, kurie nori suprasti kaip yra apskaičiuojamas jų darbo užmokestis.

Mokymų tikslas suteikti praktinių įgūdžių, kurių pakaktų įvertinti mėnesinį darbo užmokestį, kokie yra taikomi mokesčiai, kokiomis lengvatomis galima pasinaudoti.

Nuotolinių mokymų trukmė 4 ak.val.

Mokymus sudaro 1 pamoka:

  • Teorinė pamoka. Susipažinsite su darbo užmokesčio apskaičiavimui esant fiksuotam mėnesiniam dydžiui. Sužinosite kokie mokesčiai išskaičiuojami iš Jūsų darbo užmokesčio bei kokius mokesčius už Jus moka darbdavys. Išsiaiškinsite kada taikomas neapmokestinamas pajamų dydis (NPD), kaip jis apskaičiuojamas, koks papildomas NPD priklauso už vaikus. Išmoksite apskaičiuoti Jums priklausantį NPD. Sužinosite kaip apskaičiuojamas darbo užmokesti pasikeitė pasirinkus kaupti pensiją metodu "2+1+1".

  • Praktinė užduotis. Praktinėje užduotyje reikės apskaičiuoti darbo užmokestį, su juo susijusius mokesčius, įvertinti NPD esant skirtingiems darbo užmokesčio dydis.


Mokymus sudaro

Mokymų trukmė priklauso nuo Jūsų pasirinkto mokymo intensyvumo. Maksimali viso kurso mokymosi trukmė 14 kalendorinių dienų. Visos nuotolinių mokymų sąlygos nurodytos elektroninėje sutartyje su kuria susipažinsite registracijos į mokymus metu.

Mokymų eiga

Mokymo eigoje Jums bus pateikiamos pamokos ir praktinės užduotys, kurias reikės atsiskaityti ir pateikti dėstytojui.
Mokymai vyks nuotolinių mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt:

  • Užsiregistravę į nuotolinius mokymus ir už juos apmokėję gausite prisijungimus prie mokymų sistemos www.e-mokslas.lt ir naudojimosi instrukciją;

  • Mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt Jums bus pateikiamos pamokos, matysite informaciją kada užduotis pateikta, koks dėstytojas Jums pateikė užduotį, koks užduoties atsiskaitymo terminas. Išsisaugoję užduoties failą savo kompiuteryje ir atlikę užduotį vėliau patalpinsite užduoties sprendimą  mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt ir pateiksite Jus kuruojančiam dėstytojui. Jūsų uždavinio sprendimą gavęs dėstytojas Jums atsakys kaip įmanoma greičiau. Maksimali atsakymo trukmė gali trukti iki 48 val. (darbo dienomis).


Kaina:

9 € – įprastinė kaina.

8 € - su 10% nuolaida – galioja, jeigu turite nuolaidų kuponą ar jau esate anksčiau išklausę mūsų kitus mokymus.

Papildomai kursų klausytojai NEMOKAMAI gauna:

  1. Išsamios mokomosios medžiagos rinkinį, kurį galėsite atsispausdinti iš mokymų sistemos;

  2. Kursų baigimo pažymėjimą, kurį atsiųsime Jums paštu registruotu laišku.

Norintys mokytis turi užpildyti registracijos anketą.

Jeigu turite klausimų kreipkitės el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ar telefonu 8685 07009.

 

Artimiausi mokymai

Gegužės mėn.:

gegužės 28 d. - birželio 7 d. „Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindai“;

Birželio mėn.:

birželio 11 - 21 d. „Kompiuterizuota apskaita „Centas“ programa“;

Dėmesio!

SU MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA:

- gaukite informaciją apie aktualias mokesčių naujienas;

- pasinaudokite specialiais mūsų pasiūlymais;

- dalyvaukite žaidimuose ir laimėkite prizus!

Užsisakyti / atsisakyti naujienlaiškio prenumeratą


Dienos klausimas

Kaip sužinojote apie UAB „Docinta“?
 
Prisijunk prie mūsų