Mažųjų bendrijų valdymas ir apskaita

59 €


Dėmesio! Medžiaga atnaujinta atsižvelgus į naują DK ir naujus Sodros tarifus!!

Šie nuotoliniai mokymai skirti visiems norintiems susipažinti su mažųjų bendrijų įsteigimu, veiklos vykdymu, mokesčiais.

Mokymų tikslas - supažindinti Jus su mažąja bendrija, jos išskirtinumu nuo kitų verslo įmonių. Mokymu metu sužinosite, kokius mokesčius gali tekti mokėti įsteigus mažąją bendriją. Pabandysite patys praktinių pavyzdžių ir užduočių pagalba paskaičiuoti dažniausiai pasitaikančius mokesčius. O jeigu jau turite mažąją bendriją ir galvojate apie jos likvidavimą, tam skirta 4 pamoka.

Nuotolinius mokymus apima 10 ak.val. bei sudaro teorinė dalis ir praktinės užduotys.

Mokymus sudaro 4 pamokos:

  • 1 pamoka. Mažosios bendrijos samprata. Šios pamokos metu analizuosime mažosios bendrijos skirtumus lyginant su kitomis verslo įmonėmis. Maksimalus mokymosi laikas 10 dienų;

  • 2 pamoka. Mažosios bendrijos steigimas ir registravimas. Šioje pamokoje aptarsime mažosios bendrijos steigimo klausimus, kas gali steigti ir būti jos nariais. Maksimalus mokymosi laikas 12 dienų;

  • 3 pamoka. Mažosios bendrijos mokesčiai ir apskaita. Šios pamokos tikslas - Jus išmokyti tinkamai įvertinti mokestinę naštą, kad priimami Jūsų verslo sprendimai nenukentėtų. Ši pamoka bus pati didžiausia, turinti net 6 praktines užduotis, kurių metu skaičiuosite pelną, pelno mokestį, analizuosite pridėtinės vertės mokestį ir jo tenkančią naštą, susipažinsite su aplinkos teršimo mokesčiais. Sužinosite, kaip apskaičiuoti nario mokamus mokesčius. Pamokoje pateikiama informacija, kuo vadovaujantis vykdoma mažosios bendrijos apskaita, kokias ataskaitas privalu rengti ir tvirtinti nariams. Maksimalus mokymosi laikas 26 dienos;

  • 4 pamoka. Mažosios bendrijos pertvarkymas ir likvidavimas. Šioje pamokoje sužinosite, kada ir kaip mažoji bendrija gali būti pertvarkoma į kitas verslo rūšis, kokia yra likvidavimo procedūra. Pamokoje pateikiama įmonės likvidavimo situacija su dokumentų pavyzdžiais. Maksimalus mokymosi laikas 12 dienų.


Mokymus sudaro

Mokymų trukmė priklauso nuo Jūsų pasirinkto mokymo intensyvumo. Vienos pamokos maksimali atsiskaitymo trukmė, priklausomai nuo pamokos sudėtingumo gali būti nuo 10 iki 26 dienų. Kuo greičiau atsiskaitysite pamoką, tuo daugiau papildomo laiko galėsite skirti kitai pamokai. Maksimali viso kurso mokymosi trukmė 2 mėnesiai (60 k.d.). Visos nuotolinių mokymų sąlygos nurodytos elektroninėje sutartyje su kuria susipažinsite registracijos į mokymus metu.

Mokymų eiga

Mokymo eigoje Jums bus pateikiamos pamokos ir praktinės užduotys, kurias reikės atsiskaityti ir pateikti dėstytojui.
Mokymai vyks nuotolinių mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt:

  • Užsiregistravę į nuotolinius mokymus ir už juos apmokėję gausite prisijungimus prie mokymų sistemos www.e-mokslas.lt ir naudojimosi instrukciją;

  • Mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt Jums bus pateikiamos pamokos, matysite informaciją kada užduotis pateikta, koks dėstytojas Jums pateikė užduotį, koks užduoties atsiskaitymo terminas. Išsisaugoję užduoties failą savo kompiuteryje ir atlikę užduotį vėliau patalpinsite užduoties sprendimą  mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt ir pateiksite Jus kuruojančiam dėstytojui. Jūsų uždavinio sprendimą gavęs dėstytojas Jums atsakys kaip įmanoma greičiau. Maksimali atsakymo trukmė gali trukti iki 48 val. (darbo dienomis). Atsiskaičius pamoką Jums bus pateikta nauja pamoka, kurią turėsite atsiskaityti analogiška tvarka.


Kaina:
59 € – įprastinė kaina.

53 € - su 10% nuolaida – galioja, jeigu turite nuolaidų kuponą ar jau esate anksčiau išklausę mūsų kitus mokymus.

Papildomai kursų klausytojai NEMOKAMAI gauna:

1. Išsamios mokomosios medžiagos rinkinį, kurį galėsite atsispausdinti iš mokymų sistemos;

2. Kursų baigimo pažymėjimą, kurį atsiųsime Jums paštu.

Norintys turi užpildyti registracijos anketą.

Jeigu turite klausimų kreipkitės el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ar telefonu 8685 07009.

 

Artimiausi mokymai

Gegužės mėn.:

gegužės 28 d. - birželio 7 d. „Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindai“;

Birželio mėn.:

birželio 11 - 21 d. „Kompiuterizuota apskaita „Centas“ programa“;

Dėmesio!

SU MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA:

- gaukite informaciją apie aktualias mokesčių naujienas;

- pasinaudokite specialiais mūsų pasiūlymais;

- dalyvaukite žaidimuose ir laimėkite prizus!

Užsisakyti / atsisakyti naujienlaiškio prenumeratą


Dienos klausimas

Kaip sužinojote apie UAB „Docinta“?
 
Prisijunk prie mūsų