Lyderystės pagrindai

16 €


Nuotoliniai „Lyderystės pagrindų“ mokymai skirti visiems, kurie nori suprasti, kas yra lyderis, kokios yra savi-motyvacijos priemonės, bei tiems, kurie siekia atrasti savyje lyderį.

Šioje mokymų temoje bus nagrinėjama lyderystės samprata organizacijoje, lyderio veikla, veiksmingos lyderio savybės, apžvelgiamas elgesys organizacijoje, t. y. savęs valdymas ir kitų asmenų pažinimas, motyvacija ir kitų motyvavimas, aptariama kas yra paveiki prezentacija, kaip daryti įtaką kitiems, komunikuoti su įvairiomis auditorijomis, išsiaiškinama komandinio darbo privalumai ir trūkumai, komandos nario savybės, sėkmingas darbas komandoje.

Nuotolinius mokymus apima 6 ak.val. bei sudaro teorinė dalis ir praktinės užduotys.

Mokymus sudaro 2 pamokos :

  • 1 pamoka. Lyderystė. Šios pamokos metu susipažinsite su lyderystės samprata, pagrindiniais lyderystės faktoriais bei principais. Sužinosite, kaip identifikuoti save kaip lyderį bei kaip ugdyti lyderio savybes savyje. Maksimalus mokymosi laikas 15 dienų;

  • 2 pamoka. Lyderio savi-motyvacija. Šioje pamokoje sužinosite, kokios būna stresinių situacijų grupės. Susipažinsite su savi-motyvacijos priemonėmis, metodais, kaip motyvuoti kitus bei kuo svarbi yra aplinka, kurioje dirbate. Maksimalus mokymosi laikas 15 dienų.


Mokymus sudaro

Mokymų trukmė priklauso nuo Jūsų pasirinkto mokymo intensyvumo. Vienos pamokos maksimali atsiskaitymo trukmė 15 dienų. Kuo greičiau atsiskaitysite pamoką, tuo daugiau papildomo laiko galėsite skirti kitai pamokai. Maksimali viso kurso mokymosi trukmė 1 mėnuo (30 k.d.). Visos nuotolinių mokymų sąlygos nurodytos elektroninėje sutartyje su kuria susipažinsite registracijos į mokymus metu.

Mokymų eiga

Mokymo eigoje Jums bus pateikiamos pamokos ir praktinės užduotys, kurias reikės atsiskaityti ir pateikti dėstytojui.
Mokymai vyks nuotolinių mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt:

  • Užsiregistravę į nuotolinius mokymus ir už juos apmokėję gausite prisijungimus prie mokymų sistemos www.e-mokslas.lt ir naudojimosi instrukciją;

  • Mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt Jums bus pateikiamos pamokos, matysite informaciją kada užduotis pateikta, koks dėstytojas Jums pateikė užduotį, koks užduoties atsiskaitymo terminas. Išsisaugoję užduoties failą savo kompiuteryje ir atlikę užduotį vėliau patalpinsite užduoties sprendimą  mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt ir pateiksite Jus kuruojančiam dėstytojui. Jūsų uždavinio sprendimą gavęs dėstytojas Jums atsakys kaip įmanoma greičiau. Maksimali atsakymo trukmė gali trukti iki 48 val. (darbo dienomis). Atsiskaičius pamoką Jums bus pateikta nauja pamoka, kurią turėsite atsiskaityti analogiška tvarka.


Kaina:

16 € – įprastinė kaina.

14 € - su 10% nuolaida – galioja, jeigu turite nuolaidų kuponą ar jau esate anksčiau išklausę mūsų kitus mokymus.

Papildomai kursų klausytojai NEMOKAMAI gauna:

  1. Išsamios mokomosios medžiagos rinkinį, kurį galėsite atsispausdinti iš mokymų sistemos;

  2. Kursų baigimo pažymėjimą, kurį atsiųsime Jums paštu registruotu laišku.

Norintys mokytis turi užpildyti registracijos anketą.

Jeigu turite klausimų kreipkitės el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ar telefonu 8685 07009.

 

Artimiausi mokymai

Gegužės mėn.:

gegužės 28 d. - birželio 7 d. „Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindai“;

Birželio mėn.:

birželio 11 - 21 d. „Kompiuterizuota apskaita „Centas“ programa“;

Dėmesio!

SU MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA:

- gaukite informaciją apie aktualias mokesčių naujienas;

- pasinaudokite specialiais mūsų pasiūlymais;

- dalyvaukite žaidimuose ir laimėkite prizus!

Užsisakyti / atsisakyti naujienlaiškio prenumeratą


Dienos klausimas

Kaip sužinojote apie UAB „Docinta“?
 
Prisijunk prie mūsų