Laiko valdymas

14


 

Nuotoliniai „Laiko valdymas“ mokymai skirti visiems, kurie kiekvieną dieną susiduria su darbų gausa ir užduotimis, bei juos turi atlikti laiku. Mokymu metu analizuosime, kaip Jūs valdote savo laiką ir kokiais metodais galite suvaldyti savo darbams skirtą laiką.

Mokymų tikslas padėti Jums įvertinti laiko trūkumo priežastis ir mokytis taikyti efektyvius savo veiklos organizavimo bei laiko valdymo būdus. Sugebėti nustatyti skirtingos veiklos prioritetus.

Nuotolinių mokymų trukmė 6 ak.val.

Mokymus sudaro 1 pamoka ir  praktinės užduotys:

  • Teorinė pamoka. Galėsite testo pagalba pasitikrinti savo laiko valdymo įgūdžius. Analizuosite kaip galima paskirstyti laiką, kokie metodai naudojami laiko paskirstymui. Aptarsime tokias temas, kaip A, B, C, D metodas, taisyklė 60:20:20, kaip produktyviai paskirstyti laiką.

  • Praktinės užduotys. Turėsite atlikti 4 praktines užduotis. Pirmoji praktinė užduotis skirta Jūsų laiko paskirstymo įvertinimui, savianalizei siekiant įvertinti ką galite daryti kitaip. Antrojoje užduotyje pateikiama praktinė situacija, kurią spręsdami turėsite panaudoti A, B, C, D metodą. Prieš paskutinė - trečioji praktinė užduotis skirta sprendimų priėmimui, kaip priimdami sprendimus sugebate juos suskirstyti į prioritetus. Ketvirta užduotis yra papildoma, skirta dar kartą pasižiūrėti į savo laiką ir savo darbų matricą.


Mokymus sudaro

Mokymų trukmė priklauso nuo Jūsų pasirinkto mokymo intensyvumo. Maksimali viso kurso mokymosi trukmė 14 kalendorinių dienų. Visos nuotolinių mokymų sąlygos nurodytos elektroninėje sutartyje su kuria susipažinsite registracijos į mokymus metu.

Mokymų eiga

Mokymo eigoje Jums bus pateikiamos pamokos ir praktinės užduotys, kurias reikės atsiskaityti ir pateikti dėstytojui.
Mokymai vyks nuotolinių mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt:

  • Užsiregistravę į nuotolinius mokymus ir už juos apmokėję gausite prisijungimus prie mokymų sistemos www.e-mokslas.lt ir naudojimosi instrukciją;

  • Mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt Jums bus pateikiamos pamokos, matysite informaciją kada užduotis pateikta, koks dėstytojas Jums pateikė užduotį, koks užduoties atsiskaitymo terminas. Išsisaugoję užduoties failą savo kompiuteryje ir atlikę užduotį vėliau patalpinsite užduoties sprendimą  mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt ir pateiksite Jus kuruojančiam dėstytojui. Jūsų uždavinio sprendimą gavęs dėstytojas Jums atsakys kaip įmanoma greičiau. Maksimali atsakymo trukmė gali trukti iki 48 val. (darbo dienomis).


Kaina:

14 € – įprastinė kaina.

13 € - su 10% nuolaida – galioja, jeigu turite nuolaidų kuponą ar jau esate anksčiau išklausę mūsų kitus mokymus.

Papildomai kursų klausytojai NEMOKAMAI gauna:

  1. Išsamios mokomosios medžiagos rinkinį, kurį galėsite atsispausdinti iš mokymų sistemos;

  2. Kursų baigimo pažymėjimą, kurį atsiųsime Jums paštu registruotu laišku.

Norintys mokytis turi užpildyti registracijos anketą.

Jeigu turite klausimų kreipkitės el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ar telefonu 8685 07009.

 

Artimiausi mokymai

Gegužės mėn.:

gegužės 28 d. - birželio 7 d. „Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindai“;

Birželio mėn.:

birželio 11 - 21 d. „Kompiuterizuota apskaita „Centas“ programa“;

Dėmesio!

SU MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA:

- gaukite informaciją apie aktualias mokesčių naujienas;

- pasinaudokite specialiais mūsų pasiūlymais;

- dalyvaukite žaidimuose ir laimėkite prizus!

Užsisakyti / atsisakyti naujienlaiškio prenumeratą


Dienos klausimas

Kaip sužinojote apie UAB „Docinta“?
 
Prisijunk prie mūsų