Kreditorinių ir debitorinių įsipareigojimų valdymas

29 €


Šie nuotoliniai mokymai skirti visiems, kurie nori sužinoti kaip valdyti kreditorinius ir debitorinius įsipareigojimus, kaip juos skirstyti, sudaryti užskaitas, kada reikia skolas pripažinti abejotinomis ir beviltiškomis, kokius įrodymus reikia turėti dėl skolininkų nemokumo.

Mokymų tikslas - supažindinti Jus su kreditorinių ir debitorinių įsipareigojimų valdymu.
Mokymu metu sužinosite, kaip tinkamai kontroliuoti įsiskolinimus, kaip teisingai atlikti skolų inventorizaciją, kaip išvengti papildomų išlaidų tarp kelių skolininkų ir kaip lengviau sudaryti užskaitas tarp skolininkų, kaip vertinti abejotinas skolas ir kokių įrodymų reikia norint abejotinas skolas pripažinti leidžiamais atskaitymais pelno mokesčio atžvilgiu, kaip susigrąžinti PVM mokestį nuo šių skolų. Pabandysite patys praktinių pavyzdžių ir užduočių pagalba atpažinti kreditorinius ir debitorinius įsipareigojimus, sudaryti užskaitas, priskirti skolas abejotinomis.

Nuotolinius mokymus apima 8 ak.val. bei sudaro teorinė dalis ir praktinės užduotys.

Mokymus sudaro 4 pamokos :

  • 1 pamoka. Kreditorinių ir debitorinių įsipareigojimų samprata. Šios pamokos metu analizuosime kas yra kreditoriniai ir debitoriniai įsipareigojimai, kur jie atsispindi, kaip yra skirstomi, registruojami, kaip turi būti vykdoma jų apskaita. Maksimalus mokymosi laikas 5 dienos;

  • 2 pamoka. Kreditorinių ir debitorinių įsipareigojimų užskaitos, skolų suderinimas. Šioje pamokoje sužinosite, kas yra užskaitos, kuo jos grindžiamos, kaip atliekamos ir taip pat išsiaiškinsite, kaip derinamos skolos. Maksimalus mokymosi laikas 6 dienos;

  • 3 pamoka. Inventorizacija, kreditorinių ir debitorinių įsipareigojimų atvaizdavimas finansinėse ataskaitose, skolų peržiūra. Šioje pamokoje aptariama inventorizacija, įsipareigojimų atvaizdavimas finansinėse ataskaitose, valiutiniai straipsniai, skolų peržiūra. Maksimalus mokymosi laikas 12 dienų;

  • 4 pamoka. Skolos biudžetui, atidėjiniai, pobalansiniai įvykiai. Šioje pamokoje nagrinėsime problemas, kodėl apskaitos duomenys nesutampa su įsiskolinimais biudžetui, kodėl reikalinga suformuoti atidėjinius įsipareigojimuose, ir kaip reikia atsižvelgti į informaciją gautą po finansinių metų pabaigos. Maksimalus mokymosi laikas 7 dienos.


Mokymus sudaro

Mokymų trukmė priklauso nuo Jūsų pasirinkto mokymo intensyvumo. Vienos pamokos maksimali atsiskaitymo trukmė iki 12 dienų. Kuo greičiau atsiskaitysite pamoką, tuo daugiau papildomo laiko galėsite skirti kitai pamokai. Maksimali viso kurso mokymosi trukmė 1 mėnuo (30 k.d.). Visos nuotolinių mokymų sąlygos nurodytos elektroninėje sutartyje su kuria susipažinsite registracijos į mokymus metu.

Mokymų eiga

Mokymo eigoje Jums bus pateikiamos pamokos ir praktinės užduotys, kurias reikės atsiskaityti ir pateikti dėstytojui.
Mokymai vyks nuotolinių mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt:

  • Užsiregistravę į nuotolinius mokymus ir už juos apmokėję gausite prisijungimus prie mokymų sistemos www.e-mokslas.lt ir naudojimosi instrukciją;

  • Mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt Jums bus pateikiamos pamokos, matysite informaciją kada užduotis pateikta, koks dėstytojas Jums pateikė užduotį, koks užduoties atsiskaitymo terminas. Išsisaugoję užduoties failą savo kompiuteryje ir atlikę užduotį vėliau patalpinsite užduoties sprendimą  mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt ir pateiksite Jus kuruojančiam dėstytojui. Jūsų uždavinio sprendimą gavęs dėstytojas Jums atsakys kaip įmanoma greičiau. Maksimali atsakymo trukmė gali trukti iki 48 val. (darbo dienomis). Atsiskaičius pamoką Jums bus pateikta nauja pamoka, kurią turėsite atsiskaityti analogiška tvarka.


Kaina:
29 € – įprastinė kaina.

26 € - su 10% nuolaida – galioja, jeigu turite nuolaidų kuponą ar jau esate anksčiau išklausę mūsų kitus mokymus.

Papildomai kursų klausytojai NEMOKAMAI gauna:

1. Išsamios mokomosios medžiagos rinkinį, kurį galėsite atsispausdinti iš mokymų sistemos;

2. Kursų baigimo pažymėjimą, kurį atsiųsime Jums paštu.

Norintys turi užpildyti registracijos anketą.

Jeigu turite klausimų kreipkitės el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ar telefonu 8685 07009.

 

Artimiausi mokymai

Gegužės mėn.:

gegužės 28 d. - birželio 7 d. „Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindai“;

Birželio mėn.:

birželio 11 - 21 d. „Kompiuterizuota apskaita „Centas“ programa“;

Dėmesio!

SU MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA:

- gaukite informaciją apie aktualias mokesčių naujienas;

- pasinaudokite specialiais mūsų pasiūlymais;

- dalyvaukite žaidimuose ir laimėkite prizus!

Užsisakyti / atsisakyti naujienlaiškio prenumeratą


Dienos klausimas

Kaip sužinojote apie UAB „Docinta“?
 
Prisijunk prie mūsų