Individualios veiklos apskaita

14


Nuotoliniai "Individualios veiklos apskaita" mokymai skirti visiems, kurie galvoja ir svarsto užsiimti veikla turint individualios veiklos pažymą ir tiems, kurie jau vykdo veiklą turėdami pažymą. Baigę šiuos mokymus sugebėsite nedidelės savo veiklos apskaitą vykdyti patys, apsiskaičiuoti metinius mokesčius.

Mokymų tikslas supažindinti su pagrindiniais individualios veiklos pagal pažymą apskaitos ypatumais bei vykdyti apskaitą pinigų principu ir kokius mokesčius mokėti.

Nuotolinių mokymų trukmė 6 ak.val.

Mokymus sudaro 1 pamoka:

Teorinė pamoka:

  • Susipažinsite, kokiu būdu galima gauti individualios veiklos pažymą;

  • Aptarsime individualios veiklos pagal pažymą apskaitos ypatumus - kada galima rinktis pinigų principą, o kada reikia pasirinkti kaupimo principą, kokį žurnalą reikia pildyti;

  • Nagrinėsime, kaip reikia deklaruoti pajamas ir kokius susimokėti mokesčius;

  • Analizuosime individualios veiklos pagal pažymą apskaitos pavyzdį - kaip turi būti registruojami per metus įvykę ūkiniai įvykiai. Nagrinėjama apskaita taikant pinigų apskaitos principą registruojant tik pajamas ir registruojant pajamas ir išlaidas. Išnagrinėsime, kokie esminiai mokesčių skirtumai susidaro.

Praktinės užduotys:

  • Pirmoje užduotyje Jums pateikiami įvairūs apskaitos dokumentai, kuriuos reikės užregistruoti į pajamų apskaitos žurnalą, apskaičiuoti metinius mokesčius remiantis teorijoje nagrinėtu pavyzdžiu.

  • Antrojoje užduotyje pateiktus dokumentus turėsite užregistruoti į pajamų - išlaidų žurnalą ir apskaičiuoti metinius mokesčius.


Mokymus sudaro

Mokymų trukmė priklauso nuo Jūsų pasirinkto mokymo intensyvumo. Maksimali viso kurso mokymosi trukmė 14 kalendorinių dienų. Visos nuotolinių mokymų sąlygos nurodytos elektroninėje sutartyje su kuria susipažinsite registracijos į mokymus metu.

Mokymų eiga

Mokymo eigoje Jums bus pateikiamos pamokos ir praktinės užduotys, kurias reikės atsiskaityti ir pateikti dėstytojui.
Mokymai vyks nuotolinių mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt:

  • Užsiregistravę į nuotolinius mokymus ir už juos apmokėję gausite prisijungimus prie mokymų sistemos www.e-mokslas.lt ir naudojimosi instrukciją;

  • Mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt Jums bus pateikiamos pamokos, matysite informaciją kada užduotis pateikta, koks dėstytojas Jums pateikė užduotį, koks užduoties atsiskaitymo terminas. Išsisaugoję užduoties failą savo kompiuteryje ir atlikę užduotį vėliau patalpinsite užduoties sprendimą  mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt ir pateiksite Jus kuruojančiam dėstytojui. Jūsų uždavinio sprendimą gavęs dėstytojas Jums atsakys kaip įmanoma greičiau. Maksimali atsakymo trukmė gali trukti iki 48 val. (darbo dienomis).


Kaina:

14 € – įprastinė kaina.

13 € - su 10% nuolaida – galioja, jeigu turite nuolaidų kuponą ar jau esate anksčiau išklausę mūsų kitus mokymus.

Papildomai kursų klausytojai NEMOKAMAI gauna:

  1. Išsamios mokomosios medžiagos rinkinį, kurį galėsite atsispausdinti iš mokymų sistemos;

  2. Kursų baigimo pažymėjimą, kurį atsiųsime Jums paštu registruotu laišku.

Norintys mokytis turi užpildyti registracijos anketą.

Jeigu turite klausimų kreipkitės el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ar telefonu 8685 07009.

 

Artimiausi mokymai

Gegužės mėn.:

gegužės 28 d. - birželio 7 d. „Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindai“;

Birželio mėn.:

birželio 11 - 21 d. „Kompiuterizuota apskaita „Centas“ programa“;

Dėmesio!

SU MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA:

- gaukite informaciją apie aktualias mokesčių naujienas;

- pasinaudokite specialiais mūsų pasiūlymais;

- dalyvaukite žaidimuose ir laimėkite prizus!

Užsisakyti / atsisakyti naujienlaiškio prenumeratą


Dienos klausimas

Kaip sužinojote apie UAB „Docinta“?
 
Prisijunk prie mūsų