Duomenų apsaugos reforma Lietuvoje

22 €


 

Nuotoliniai „Duomenų apsaugos reforma Lietuvoje“ mokymai skirti visiems, tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, kurie savo veikloje valdo arba tvarko bet kokius asmens duomenis. Nuo 2018 m. gegužės 25 d. pradedamas taikyti Bendrasis duomenų apsaugos Reglamentas (BDAR). Įsigalios daugybė naujų teisių ir taisyklių, apie kurias privalo žinoti kiekvienas.

Mokymų tikslas padėti Jums susipažinti su svarbiausiomis taisyklėmis, kurios įsigalios nuo 2018 m. gegužės 25 d. ir tuo pačiu tam pasiruošti.

Nuotolinių mokymų trukmė 6 ak. val.

Mokymus sudaro 1 pamoka ir praktinės užduotys:

  • Teorinė pamoka. Nagrinėjamos šios pagrindinės teorinės temos: asmens duomenų reforma, numatomi pokyčiai; duomenų tvarkytojai ir valdytojai; duomenų apsaugos pareigūno paskyrimas, jo pareigos; žingsniai pasiruošimui.

  • Praktinės užduotys. Turėsite atlikti 2 praktines užduotis. Pirmąją praktinę užduotį sudaro testas, kuriame reikia pasirinkti vieną arba kelis atsakymų variantus. Antroje praktinėje užduotyje yra pateiktos situacijos, kurias reikia išnagrinėti ir įvertinti.

Mokymus sudaro

Mokymų trukmė priklauso nuo Jūsų pasirinkto mokymo intensyvumo. Maksimali viso kurso mokymosi trukmė 14 kalendorinių dienų. Visos nuotolinių mokymų sąlygos nurodytos elektroninėje sutartyje su kuria susipažinsite registracijos į mokymus metu.

Mokymo eigoje Jums bus pateikiamos pamokos ir praktinės užduotys, kurias reikės atsiskaityti ir pateikti dėstytojui.
Mokymai vyks nuotolinių mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt:

  • Užsiregistravę į nuotolinius mokymus ir už juos apmokėję gausite prisijungimus prie mokymų sistemos www.e-mokslas.lt ir naudojimosi instrukciją;

  • Mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt Jums bus pateikiamos pamokos, matysite informaciją kada užduotis pateikta, koks dėstytojas Jums pateikė užduotį, koks užduoties atsiskaitymo terminas. Išsisaugoję užduoties failą savo kompiuteryje ir atlikę užduotį vėliau patalpinsite užduoties sprendimą mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt ir pateiksite Jus kuruojančiam dėstytojui. Jūsų uždavinio sprendimą gavęs dėstytojas Jums atsakys kaip įmanoma greičiau. Maksimali atsakymo trukmė gali trukti iki 48 val. (darbo dienomis).

Kaina:

22 – įprastinė kaina.

20- su 10 % nuolaida – galioja, jeigu turite nuolaidų kuponą ar jau esate anksčiau išklausę mūsų kitus mokymus.

Papildomai kursų klausytojai NEMOKAMAI gauna:

  1. Išsamios mokomosios medžiagos rinkinį, kurį galėsite atsispausdinti iš mokymų sistemos;

  2. Kursų baigimo pažymėjimą, kurį atsiųsime Jums paštu registruotu laišku.

Norintys mokytis turi užpildyti registracijos anketą.

Jeigu turite klausimų kreipkitės el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ar telefonu 8685 07009.  

 

Artimiausi mokymai

Gegužės mėn.:

gegužės 28 d. - birželio 7 d. „Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindai“;

Birželio mėn.:

birželio 11 - 21 d. „Kompiuterizuota apskaita „Centas“ programa“;

Dėmesio!

SU MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA:

- gaukite informaciją apie aktualias mokesčių naujienas;

- pasinaudokite specialiais mūsų pasiūlymais;

- dalyvaukite žaidimuose ir laimėkite prizus!

Užsisakyti / atsisakyti naujienlaiškio prenumeratą


Dienos klausimas

Kaip sužinojote apie UAB „Docinta“?
 
Prisijunk prie mūsų