Atsargų apskaitos pagrindai

26 €


Nuotoliniai „Atsargų apskaitos pagrindų“ mokymai skirti visiems, kurie nori sužinoti atsargų apskaitos ypatumus. Mokymai parengti, taip, kad tiktų ne tik buhalteriams ir apskaitininkams, bet ir kitiems darbuotojams, kurie susiduria su atsargomis. Todėl tiek sandėlininkai, tiek vadybininkai, tiek įmonių vadovai lengvai perpras atsargų apskaitos specifiką, neturint ir apskaitos pradmenų.

Mokymų tikslas - supažindinti ir išmokyti Jus kaip tinkamai įvertinti atsargų įsigijimo savikainą, kokį momentą laikyti atsargų įsigijimo ar pardavimo dieną.

Šiuos nuotolinius „Atsargų apskaitos pagrindai“ kursus apima 8 ak. val., kurias sudaro teorinė dalis ir praktinės užduotys.

Mokymus sudaro 2 pamokos:

  • 1 pamoka. Atsargų reglamentavimas ir pirkimų apskaitos ypatumai. Šioje pamokoje susipažinsite su pagrindiniais teisės aktais reglamentuojančiais atsargų apskaitą, kokiais kriterijais remiantis registruojamas atsargų įsigijimas, bei kaip teisingai apskaičiuoti įsigytų atsargų apskaitą, kuo ypatingas atsargų įsigijimas iš užsienio šalies. Maksimalus mokymosi laikas 10 dienų;

  • 2 pamoka. Atsargų įkainojimo būdai. Atsargų nurašymas ir pardavimas. Atsargų atvaizdavimas finansinėse ataskaitose. Šioje pamokoje analizuosime, kokie įkainojimo metodai, kada pardavus atsargas registruojamos pajamos, bei kaip atvaizduojamos finansinėse ataskaitose. Maksimalus mokymosi laikas 20 dienų.


Mokymus sudaro

Mokymų trukmė priklauso nuo Jūsų pasirinkto mokymo intensyvumo. Vienos pamokos maksimali atsiskaitymo trukmė nuo 10 iki 20 dienų. Kuo greičiau atsiskaitysite pamoką, tuo daugiau papildomo laiko galėsite skirti kitai pamokai. Maksimali viso kurso mokymosi trukmė 1 mėnuo (30 k.d.). Visos nuotolinių mokymų sąlygos nurodytos elektroninėje sutartyje su kuria susipažinsite registracijos į mokymus metu.

Mokymų eiga

Mokymo eigoje Jums bus pateikiamos pamokos ir praktinės užduotys, kurias reikės atsiskaityti ir pateikti dėstytojui.
Mokymai vyks nuotolinių mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt:

  • Užsiregistravę į nuotolinius mokymus ir už juos apmokėję gausite prisijungimus prie mokymų sistemos www.e-mokslas.lt ir naudojimosi instrukciją;

  • Mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt Jums bus pateikiamos pamokos, matysite informaciją kada užduotis pateikta, koks dėstytojas Jums pateikė užduotį, koks užduoties atsiskaitymo terminas. Išsisaugoję užduoties failą savo kompiuteryje ir atlikę užduotį vėliau patalpinsite užduoties sprendimą  mokymų sistemoje www.e-mokslas.lt ir pateiksite Jus kuruojančiam dėstytojui. Jūsų uždavinio sprendimą gavęs dėstytojas Jums atsakys kaip įmanoma greičiau. Maksimali atsakymo trukmė gali trukti iki 48 val. (darbo dienomis). Atsiskaičius pamoką Jums bus pateikta nauja pamoka, kurią turėsite atsiskaityti analogiška tvarka.


Kaina:

26 € – įprastinė kaina.

23 € - su 10% nuolaida – galioja, jeigu turite nuolaidų kuponą ar jau esate anksčiau išklausę mūsų kitus mokymus.

Papildomai kursų klausytojai NEMOKAMAI gauna:

1. Išsamios mokomosios medžiagos rinkinį, kurį galėsite atsispausdinti iš mokymų sistemos;

2. Tris VAIZDO ĮRAŠUS, padedančius geriau įsisavinti pateiktą informaciją;

3. Kursų baigimo pažymėjimą, kurį atsiųsime Jums paštu.

Norintys mokytis turi užpildyti registracijos anketą.

Jeigu turite klausimų kreipkitės el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ar telefonu 8685 07009.

 

Artimiausi mokymai

Gegužės mėn.:

gegužės 8 d. „Dokumentų rengimas ir apskaita“;
gegužės 12 d. „Personalo valdymo pagrindai“;
gegužės 12 - 20 d. „Kompiuterizuota apskaita „Centas“ programa“;
gegužės 28 d. - birželio 7 d. „Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindai“;

Liepos mėn.:

liepos 2 - 5 d. „Dvejybinė apskaita ūkininkų ūkiuose“;

Dėmesio!

SU MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA:

- gaukite informaciją apie aktualias mokesčių naujienas;

- pasinaudokite specialiais mūsų pasiūlymais;

- dalyvaukite žaidimuose ir laimėkite prizus!

Užsisakyti / atsisakyti naujienlaiškio prenumeratą


Dienos klausimas

Kaip sužinojote apie UAB „Docinta“?
 
Prisijunk prie mūsų